Kaliteli eğitim ve yüksek standartlar

STYLE Color İmaj Danışmanlığı Akademisi, Alman pazar lideri TYP Akademie’nin Türkiye uzantısı olarak 2011 yılında faaliyete geçmiştir.

İlk günden beri verdiği eğitimler ve danışmanlıklarla en iyi görünümü, mesleki ve kişisel gelişimi esas alarak fark yaratmaktadır. Özellikle de modüler yapısı ve zengin programıyla renk, stil ve imaj danışmanı olmak isteyen ve kariyerini bu alanda ilerletmek isteyen herkese başarılı olabilmeleri için gerekli tüm altyapıyı sunmaktadır.

Sistematik ve uygulanabilir

Bilgilerin kalıcılığı ve doğruluğunu STYLE Color’a özel değerlendirme araçları ile hem danışanlarına hem de eğitim alan öğrencilere garanti ederek tam donanımlı hizmet vermektedir.

Bunlardan bazıları;
• STYLE Color Renk Analiz Seti
• STYLE Color Stil Analiz Seti
• STYLE Color Bireysel Renk Kartelası
• STYLE Color Bireysel Renk Kılavuzu
• STYLE Color Bireysel Stil Kılavuzu

Uluslarararası hizmet veren ekibimiz

STYLE Color Akademi Türkiye’nin kurucuları olan Margrit ve Mark Hunsmann, her biri önemli yurtdışı tecrübesine sahip olan çalışma arkadaşları Burcu Bardakçı, Esin Altınpınar and Ebru Ölçer ile birlikte yeni bir oluşuma giderek merkezi İstanbul olmak üzere Almanya’dan Körfez ülkelerine kadar geniş bir coğrafi alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

Buna ek olarak uluslararası alanda daha geniş bir kitleye ulaşabilmek için Almanya, Hollanda ve Güney Amerika’daki STYLE Color Akademileri ile işbirliği yaparak Almanya’da Türkçe Renk ve Stil Danışmanlığı ve Tayland’da İngilizce eğitimler sunmaktadır.

Konumumuz

STYLE Color 2012 yılından beri İstanbul’da bulunmaktadır. Lokasyon olarak birçok merkeze yakın olması nedeniyle Acıbadem’de hizmet vermektedir.

Şehir dışından gelen öğrenci ve danışanlarımız için yakında otellerde konaklama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimlerimiz sırasında kahve, çay ve ikramlıklarımız dışında, öğle yemekleri için çevrede yararlanabileceğiniz farklı restoran alternatifleri de bulunmaktadır.

Adres

Acıbadem cad. Yaprak sok. Çavuşoglu apt. No:41 D:9
Üsküdar, İstanbul
Tel: +90 531 98 68 744